Idealne ciało

Jak wiadomo ideał to pojęcie względne, jednak jest wiele czynników, które wpływają na to, że ciało może być idealne i podobać się większej grupie osób.
Naukowcy z Uniwersytetu w Teksasie stworzyli matematyczny wzór i obliczyli, jakie wymiary powinno mieć perfekcyjne ciało kobiety. Aby uzyskać oczekiwany wynik badacze założyli w swoich badaniach, że obwód talii powinien liczyć 3/4 a obwodu klatki piersiowej, obwód bioder powinien być aż o 1/3 większy niż obwód talii. Wyliczenia naszych naukowców zakładają, że Kelly Brook spełnia powyższe kryteria. Wymiary, które są perfekcyjne i idealnej kobiecej sylwetki to: 99-71-94. Oczywiście do uzyskania tego wyniku wzięto pod uwagę również wzrost Kelly – 168 cm. W każdym z państw docenia się wąską talię i płaski brzuch, jędrne ciało oraz duży biust. Ciało zbliżone do takiego, jakie ma Kim Kardashian bardziej podoba się ludziom w Peru, niż w USA. To jedyny kraj, w którym projektant zrobił wyraźnie większe pośladki.
W większości projektów widać nieznaczne zmiany wielkości biustu. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszyscy projektanci odchudzili modelkę, jednak co raz częściej zdarzają się grubsze modelki. W USA widać zamiłowanie do sportowej, umięśnionej sylwetki. Natomiast w Chinach sylwetka jest bardzo szczupła. Meksyk jest to oczywiście szerokie biodra, uważa się je tam za seksowne.
Warto jest ćwiczyć, dbać o siebie, stosować różnego typu diety oraz prowadzić zdrowy styl życia.
Co nam dają takie eksperymenty? Mogą pomóc zrozumieć, że osiąganie za wszelką cenę „idealnej” sylwetki nie ma sensu. Wystarczy bowiem wyjechać do innego kraju i już ideał się zmieni. Dziewczyny, nie dajmy się zwariować!
Jakie są najlepsze sposoby na szczupłą sylwetkę? Amerykańscy poświęcili bardzo wiele godzin w laboratorium i przeprowadzili wiele badań dotyczących tego zagadnienia. Ich zdaniem sekret, tajemnica tkwi w systematycznym wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń, które po określonym czasie przynoszą zadowalające, świetne rezultaty.

Każdy z nas jest piękny

Co to jest piękno ?
pozytywna właściwość estetyczna bytu, która wynika z zachowania idealnych proporcji, harmonii barw, dźwięków, stosowności, umiaru i użyteczności, odbierana przez zmysły. Istnieje piękno idealne, duchowe, moralne, naturalne, cielesne, obiektywne i subiektywne. Wiele osób chce czuć się pięknym, mimo tego, że osoby są piękne nie czują się tak, przez określenie piękna przez media społecznościowe, które pokazują nam idealne modelki, które przeszły wiele operacji plastycznych, lub które są przerabiane komputerowo. Niestety te dążenia do wizerunku idealnego wciąż nie słabną, a wręcz przeciwnie – nasilają się każdym pokoleniem coraz bardziej. Nie bez znaczenia jest dostępność do informacji, do wiedzy, do mediów, które w dużym stopniu są wyznacznikiem wartości istotnych dla współczesnego człowieka. Według społeczności, należało by mieć piękną, jak i również idealną figurę, niczym modelka z pierwszej strony gazet, mimo, że osoba tak wyglądająca nie istnieje, jest to tylko złudzenie. piękne włosy niczym z reklamy szamponu oraz ubrania spod igły znanego projektanta. Niestety proza życia jest nieco inna i nawet mimo usilnych starań, niestety nie każda osoba, może siebie pozwolić na wizyty u kosmetyczki, na doglądanie poprzez specjalistów, robienie zabiegów czy indywidualnego trenera, bądź drogie ubrania. Muszą one sobie radzić sobie w inny sposób, często według swoich możliwości związanych z trybem życia, dysponowanym czasem oraz zdolnością finansową. Jednak jeżeli nie mamy możliwości polepszenia swojego wyglądu poprzez wizyty u specjalistów, warto jest zabrać się za siebie i konsekwentnie zmierzać do wymarzonego celu, a wystarczy tylko odrobina chęci i nie potrzeba wcale wielu pieniędzy, by osiągnąć zamierzony cel czuć się dobrze i być pięknym.

Wizyty u kosmetyczki

Wizyty u kosmetyczki, są potrzebne jednak inhe są konieczne, pomagają one nam pozbyć się swoich wad i poprawić kondycję naszej skóry. Dzisiejszy post poświęcony zabiegom w salonach kosmetycznych, podpowie Wam kiedy warto korzystać z zabiegów i jak dobrać je do Waszych potrzeb.
Zabiegi salonowe są fantastycznym uzupełnieniem prawidłowo przeprowadzanej, regularnej domowej pielęgnacji twarzy.

Kiedy należy stosować zabiegi kosmetyczne, a kiedy warto je odpuścić ?

Nieodzownym elementem pięknej, zadbanej cery jest korzystanie z zabiegów kosmetycznych. Nie znaczny to jednak, że musisz biegać do kosmetyczki codziennie i wydawać fortunę na ekskluzywne zabiegi. Wystarczające są sezonowe wizyty w salonie kosmetycznym, szczególnie w okresie bardzo wczesno wiosennym i jesiennym, jak i również często zimowym. Warto raz na jakiś czas oddać się pod opiekę specjalistów. Zabiegi oczyszczające są bardzo ważnym elementem właściwej pielęgnacji, pozwolą usunąć martwe komórki naskórka, oraz poprawić kondycje dotychczasowej skóry nadadzą cerze świeży, jak i również, piękny i młodzieńczy wygląd i okryją jej naturalny blask. Z pewnością, świeża i oczyszczona skóra zdecydowanie lepiej i głębiej wchłonie substancje aktywne z kosmetyków., jak i również mają większą szanse, by dłużej utrzymać swój wygląd. Warto jest wybierać najlepszej jakości kosmetyki, które są naturalne i nie zaszkodzą naszej skórze, dzięki czemu będziemy się dobrze czuć i mamy bardzo duże szanse na utrzymanie tego typu wyglądu przez długi okres czasu. Jeżeli chcemy wyglądać pięknie, warto jest być konsekwentnym w wybranych celach. Koniecznie zapoznaj się z ulotkami salonów kosmetycznych i wybierz najlepszą opcję, jaka pasuje zarówno finansowo, jak i również jak pasuje według ciebie do twojej karnacji, skóry i zapotrzebować. Warto jest również poprosić o radę specjalistów !